Dropsolid Rocketship Flex theme (1.0.0-alpha10) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: all
lv: visi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Page
lv: Lapa

en: Close
lv: Aizvērt

en: or
lv: vai

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
