Dropsolid Rocketship Flex theme (1.0.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: or
ga: nó

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
