Dropsolid Rocketship Flex theme (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: all
ja: すべて

en: Login
ja: ログイン

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Back
ja: 戻る

en: Menu
ja: メニュー

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Optional
ja: 任意

en: Close
ja: 閉じる

en: or
ja: または

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Required field
ja: 必須フィールド

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
