Dropsolid Rocketship Flex theme (2.1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: all
oc: tot

en: Login
oc: Identificant

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Back
oc: Precedent

en: Menu
oc: Menú

en: Page
oc: Pagina

en: Close
oc: Tampar

en: or
oc: o

en: on
oc: activat

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
