Dropsolid Rocketship Starter theme (2.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
