Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.1) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: all
ro: toate

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Back
ro: Înapoi

en: Menu
ro: Meniu

en: Page
ro: Pagina

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Last
ro: Ultimul

en: Optional
ro: Opțional

en: Close
ro: Închideți

en: First
ro: Primul

en: or
ro: sau

en: Theme settings
ro: Setări temă

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Exceptions
ro: Excepții

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Header top
ro: Cap sus

en: Required field
ro: Câmp obligatoriu

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
