Dropsolid Rocketship Starter theme (3.0.3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: First
bo: དང་པོ

en: or
bo: ཡང་ན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Exceptions
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
