Dropsolid Rocketship Starter theme (3.1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Back
hr: Natrag

en: Page
hr: Stranica

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: or
hr: ili

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Required field
hr: Nužno polje

en: Highlighted
hr: Istaknuto
