rokka (2.0.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Output format
bs: Izlazni format
