rokka (2.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: yes
ur: جی ہاں

en: Enable
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: hidden
ur: پوشیدہ

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ
