rokka (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: yes
el: ναι

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: hidden
el: κρυφό

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: no
el: όχι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Mode
el: Τρόπος

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Color
el: Χρώμα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Absolute
el: Απόλυτη

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Hash
el: Κατακερματισμός
