rokka (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: yes
gu: હા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Uri
gu: યૂઆરઆઈ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
