rokka (2.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: yes
ka: დიახ

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: hidden
ka: დამალული

en: Anchor
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Color
ka: ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
