rokka (2.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: yes
ta: ஆம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Center
ta: மையம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: hidden
ta: மறைத்து

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: File size
ta: கோப்பு அளவு

en: Mode
ta: முறை

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
