rokka (2.0.0-rc3) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: yes
ml: അതെ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Color
ml: നിറം
