rokka (2.0.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
