rokka (2.0.2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: yes
th: ตกลง

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: hidden
th: ซ่อน

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: no
th: ไม่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
