rokka (2.0.5) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: yes
et: jah

en: Enable
et: Luba

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Background
et: Taust

en: hidden
et: peidetud

en: Anchor
et: Ankur

en: Text
et: Tekst

en: #
et: nr

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: File size
et: Faili suurus

en: Mode
et: Viis

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Color
et: Värv

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Changed
et: Muudetud

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Uri
et: URI

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: visible
et: nähtav

en: Hash
et: Räsi

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid

en: Playback controls: %controls
et: Taasesituse juhtelemendid: %controls
