rokka (2.0.5) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: yes
gl: si

en: Enable
gl: Activar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: hidden
gl: oculto

en: Anchor
gl: Áncora

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Mode
gl: Modo

en: Authored by
gl: Creado por

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Color
gl: Cor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Changed
gl: Cambiado

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Absolute
gl: Absoluto
