rokka (3.0.10) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: yes
da: ja

en: Enable
da: Aktivér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: Background
da: Baggrund

en: hidden
da: skjult

en: Anchor
da: Anker

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: no
da: nej

en: Created
da: Oprettet

en: File size
da: Filstørrelse

en: API Key
da: API-nøgle

en: Mode
da: Tilstand

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Changed
da: Ændret

en: Output format
da: Output-format

en: Uri
da: URI

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Absolute
da: Absolut

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: visible
da: synlig

en: Autoplay: %autoplay
da: Automatisk afspilning: %autoplay

en: Loop: %loop
da: Løkke: %loop

en: Muted: %muted
da: Dæmpet: %muted

en: Muted
da: Dæmpet

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller

en: Playback controls: %controls
da: Afspilningskontroller: %controls
