rokka (3.0.10) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: yes
jv: ya

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
