rokka (3.0.10) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Enable
km: បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Mode
km: របៀប​

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
