rokka (3.0.10) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: yes
lt: taip

en: Enable
lt: Įjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: hidden
lt: paslėptas

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: File size
lt: Failo dydis

en: API Key
lt: API raktas

en: Mode
lt: Būdas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Color
lt: Spalva

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
