rokka (3.0.10) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: yes
ps: هو

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: hidden
ps: پټ

en: Anchor
ps: استل

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Color
ps: رنګ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
