rokka (3.0.10) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: yes
sv: ja

en: Enable
sv: Aktivera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Center
sv: Centrerad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Background
sv: Bakgrund

en: hidden
sv: dold

en: Anchor
sv: Ankare

en: Options
sv: Alternativ

en: no
sv: nej

en: Created
sv: Skapad

en: File size
sv: Filstorlek

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Mode
sv: Läge

en: Authored by
sv: Författad av

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Color
sv: Färg

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Changed
sv: Ändrad

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Angle
sv: Vinkel

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Uri
sv: URI

en: Organization Name
sv: Organisationsnamn

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Absolute
sv: Fast

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: visible
sv: synlig

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
