rokka (3.0.11) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: yes
ast: Sí

en: Enable
ast: Activar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Anchor
ast: Anclax

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Mode
ast: Mou

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
