rokka (3.0.11) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ
