rokka (3.0.11) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја

en: Changed
sr: Промењен

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Uri
sr: <em>URI</em>
