rokka (3.0.12) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: yes
fi: kyllä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Background
fi: Tausta

en: hidden
fi: piilotettu

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: no
fi: ei

en: Created
fi: Luotu

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Mode
fi: Tila

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Loop
fi: Kierros

en: Color
fi: Väri

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Processed @current out of @total. Estimated time: @estimate.
fi: Käsitelty @current / @total. Jäljelläoleva aika: @estimate.
