rokka (3.0.12) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: yes
is: já

en: Enable
is: Virkja

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Background
is: Bakgrunnur

en: hidden
is: falið

en: Anchor
is: Akkeri

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: no
is: nei

en: Created
is: Stofnað

en: File size
is: Skráarstærð

en: API Key
is: API Lykill

en: Mode
is: Hamur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
