rokka (3.0.12) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: yes
ne: हो

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Uri
ne: यु आर ई
