rokka (3.0.12) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: yes
os: ойы

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
