rokka (3.0.12) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: yes
pl: tak

en: Enable
pl: Włącz

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Background
pl: Tło

en: px
pl: pikseli

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: API Key
pl: Klucz API

en: Mode
pl: Tryb

en: Authored by
pl: Autor

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Loop
pl: Pętla

en: Color
pl: Kolor

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: visible
pl: widoczny

en: Hash
pl: Hasz

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem

en: Playback controls: %controls
pl: Elementy sterowania odtwarzaniem: %controls
