rokka (3.0.12) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: yes
te: అవును

en: Enable
te: చేతనించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: no
te: కాదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
