rokka (3.0.13) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: yes
cy: ie

en: Enable
cy: Galluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: no
cy: na

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Mode
cy: Modd

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: Image style
cy: Arddull delwedd
