rokka (3.0.14) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Text
is: Tekstur

en: Options
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Color
is: Litur
