rokka (3.0.14) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: yes
he: סוגים

en: Enable
he: הפעלה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: hidden
he: מוסתר

en: Anchor
he: עוגן

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: File size
he: גודל קובץ

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Color
he: צבע

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Changed
he: השתנה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Absolute
he: מוחלט

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Image style
he: סגנון תמונה
