rokka (3.0.14) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: yes
mn: тийм

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: px
mn: пиксел

en: hidden
mn: далд

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
