rokka (3.0.14) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: yes
ms: ya

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Center
ms: Tengah

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Anchor
ms: Sauh

en: Text
ms: Teks

en: Options
ms: Opsyen

en: no
ms: tidak

en: Created
ms: Diciptakan

en: File size
ms: Saiz fail

en: Mode
ms: Mod

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Color
ms: Warna

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Image style
ms: Stail imej
