rokka (3.0.14) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: yes
sq: po

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Color
sq: Ngjyra
