rokka (3.0.5) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: yes
sl: da

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Mode
sl: Način

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva
