rokka (3.0.6) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: yes
be: так

en: Enable
be: Уключыць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Anchor
be: Якар

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: File size
be: Памер файла

en: API Key
be: Ключ API

en: Mode
be: Лад

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Color
be: Колер

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
