rokka (3.0.6) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: yes
bg: да

en: Enable
bg: Активирай

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: hidden
bg: скрит

en: Anchor
bg: Котва

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Authored by
bg: Написано от

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно
