rokka (3.0.6) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: yes
lv: jā

en: Enable
lv: Iespējot

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Background
lv: Fons

en: hidden
lv: slēpts

en: Anchor
lv: Novietot

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Mode
lv: Režīms

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Color
lv: Krāsa

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Changed
lv: Labots

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Absolute
lv: Noteikts
