rokka (3.0.7) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: no
nn: nei

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Color
nn: Farge
