rokka (3.0.7) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
