rokka (3.0.9) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: yes
ar: نعم

en: Enable
ar: تفعيل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: hidden
ar: مخفي

en: Anchor
ar: المرساة

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: no
ar: لا

en: Created
ar: الإنشاء

en: File size
ar: حجم الملف

en: Mode
ar: النمط

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Color
ar: اللون

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Changed
ar: تم التغير

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Uri
ar: عنوان الUri

en: visible
ar: ظاهر
