rokka (3.0.9) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: no
ug: ياق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Mode
ug: مودېل

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
