Role (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: مستخدم

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Role
ar: دور

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Installed themes
ar: السمات المثبتة
