Role Total Control (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Role
ast: Rol
